Share
Το παιδί βρέθηκε με το κεφάλι στο έδαφος όταν έκανε τσουλήθρα
Ατύχημα σημειώθηκε το απόγευμα της Πέμπτης στην παραλία της Ψανής όταν ένα δίχρονο αγοράκι την ώρα που έκανε τσουλήθρα έπεσε με το κεφάλι στο έδαφος.
Ειδοποιήθηκε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ και αφού του πρόσφερε τις πρώτες βοήθειες το μετέφερε στο Κέντρο Υγείας Ναυπάκτου και στην συνέχεια στο Καραμανδάνειο στην Πάτρα.
Σύμφωνα με πληροφορίες του Nafpkaktianews.gr το παιδάκι είχε τις αισθήσεις του και δεν διέτρεχε σοβαρό κίνδυνο, ωστόσο όμως χρειάστηκαν να γίνουν ράμματα στο κεφάλι του καθώς από την πτώση τραυματίστηκε.